Haber

Neslihan Atagül ile Kadir Doğulu’nun Evliliğine Şok Aldatma İddiaları!

2016 yılından beri Neslihan Atagül ile evli olan Kadir Doğulu, Boop Alaçatı adlı mekanda bir kadınla çok samimi bir şekilde fotoğraflandı. Bu görüntülerin kısa sürede sosyal medyada yayılmasının ardından ‘ihanet’ tartışmaları gündeme geldi. Onur Akay, ünlü çiftin evliliğinin üzerine kara bulutlar çöktüğünden bahsederken öyle bir iddiada bulundu ki, magazin gündemindeki sular durulmayacak.

Üç yıllık birlikteliklerinin ardından 2016 yılında nikah masasına oturan Neslihan Atagül ve Kadir Doğulu’nun şimdi de gözleri kara bulutlarda.

Günlerdir magazin gündemini sarsan Kadir Doğulu’nun daha önce ‘Aşkın Tarifi’ dizisindeki partneri ile yakınlaştığı iddia edilmişti. Alaçatı’da gittiği eğlence mekanında bu kez bir kadınla yakın fotoğraflandı.

Neslihan Atagül ise “Gürültülü bir ortamda normal bir konuşma” diyerek ihanet iddialarını dikkate almadı ve dün Kadir Doğulu ile eşi Kadir Doğulu’da el ele görüntülendi.

Ancak bugün yayınlanan “Söylemezsem” programına katılan Onur Akay, Kadir Doğulu hakkında şoke eden bir iddiada bulundu.

Onur Akay “Neslihan Atagül’ün annesiyle görüştüm. ‘Kızım gidiyor’ dedi. Kararı alan Neslihan Atagül. Kadir, ‘Kariyerim için bu evliliği biraz uzatabilir miyiz?’ yalvarıyor. Bu yüzden kasıtlı olarak el ele tutuşurken fotoğraflandılar.”

Tüm bu yaşananların ardından Neslihan Atagül cephesinden bir atak bekliyoruz.

adapazariajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu